چهارمین کنفرانس بین المللی اقتصاد سبز

چهارمین کنفرانس بین المللی اقتصاد سبز در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ توسط شرکت پژوهشی صنعتی طرود شمال در شهر بابلسر اجرا و به سرانجام خواهد رسید.با توجه به اینکه این گردهمایی رسما به اجرا خواهد رسید، کلیه مقاله های این همایش در سیستم و مجموعه محتوای ملی ثبت و نمایش داده میشود و شما می توانید با اطمینان کافی، مقاله های خود را در این کنفرانس ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده خواهید نمود.


حوزه های تحت پوشش: اقتصاد کلان
برگزار کننده: شرکت پژوهشی صنعتی طرود شمال
شهر برگزاری: بابلسر

تلفن دبیرخانه: ۰۱۱۳۵۳۳۰۷۷۳ - ۰۱۱۳۵۳۳۰۷۷۴
فکس دبیرخانه: ۰۱۱۳۵۳۳۰۷۷۴
آدرس پستی دبیرخانه: مازندران، بابلسر، بلوار شریفی، نبش شریفی ۱۵، مجتمع ایلیا، طبقه سوم، واحد۷، شرکت پژوهشی صنعتی طرود شمال

 

تاریخ برگزاری:

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

مهلت ارسال اصل مقالات:

۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

تاریخ اعلام داوری مقالات:

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

مهلت ثبت نام در کنفرانس:

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
 
 

اقتصاد سبز:

اقتصاد سبز با رویکرد همگام سازی دنیای امروز اقتصادی با محیط زیست به منظور استفاده موثر از سرمایه های طبیعی و بهره برداری از منابع اقتصادی موجود جهان مورد توجه سازمان ملل، کشورهای توسعه یافته و تا حدودی کشورهای درحال توسعه است. بر اساس تعریف “برنامه محیط زیست سازمان ملل”، اقتصاد سبز الگویی است که به افزایش رفاه انسان و برابری اجتماعی منجر شده، در شرایطی که خطرات زیست محیطی و کمبودهای اکولوژیکی را به طور چشمگیری کاهش می دهد. به بیان ساده تر، اقتصاد سبز را می توان نمونه ای شامل میزان کربن پایین و منابع کارآمد که همگان به اندازه کافی از آنها بهره مند هستند، دانست. این اقتصادی است که بر پایه سرمایه گذاری های دولتی و خصوصی که به کاهش انتشار کربن و آلاینده های دیگر، افزایش بهره وری انرژی و منابع، و جلوگیری از نابودی تنوع زیستی و اکوسیستم ها منجر می شود، شکل می گیرد. شرکت پژوهشی طرود شمال با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه بوعلی سینا همدان و همچنین چندین دانشگاه خارجی سعی می نماید تا با برگزاری چهارمین کنفرانس بین المللی” اقتصاد سبز” در سطح بین المللی، نه تنها موجب توجه هر چه بیشتر عوامل داخلی به اهمیت این موضوع گردد بلکه در سطح بین المللی نیز هشدارهای لازم را برای کشورهای صنعتی بزرگ و آلاینده محیط زیست در خصوص اقتصاد سبز، ارسال نماید.

 

 نظریه ها و مبانی:
– اقتصاد محیط زیست
– مدیریت محیط زیست
– صنعت سبز
– نظریه بازی ها
– و …

 موضوعات جدید، مباحث تجربی و کاربردی:
– راهبردهای سبز
– مالیات محیط زیستی
– و …

پارادایم های جدید اقتصادی:
– زیست کره (biosphere)، گونه های غیر انسانی
– زنان و اقلیت ها
– سازمان های اقتصادی-اجتماعی پسا کشاورزی
– و …

اقتصاد مبتنی بر وب
اقتصادی اطلاق می‌گردد که قسمت اعظم آن بر پایه فناوری های دیجیتال شامل شبکه‌های ارتباطی، رایانه‌ها، نرم‌افزارها و سایر فناوری های اطلاعاتی است
– و …

مشکلات ساختاری و مدیریتی
– خصوصی سازی
– حکمرانی خوب
– و …

 شرکت های چند ملیتی و سازمان های بین المللی :
– برتون وودز
– اتحادیه اروپا
– سازمان ملل متحد

 

(لازم به ذکر موسسه آموزشی پژوهشی مسداک با تیمی متعهد در  انجام مقاله،(ارسال مقاله به کنفرانس های فارسی زبان یا کنفرانس های خارجی زبان)و (چاپ مقاله در مجلات داخلی یا مجلات خارجی) بسیار کارا و تواناست.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع دقیق از مجلات داخلی یا همچنین مجلات خارجی بصورت دسته بندی شده اینجا کلیک کنید.

هم اکنون تیم مسداک در انجام و ارسال مقالات با موضوع مرتبط به این کنفرانس و حوزه تحت پوشش آن آمادگی خود را اعلام میدارد.

برای مشاوره،انجام مقاله،ارسال مقاله و همچنین چاپ مقاله اینجا کلیک کنید.

دسته ها: کنفرانس ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.