مسداک
سامانه مشاوره نوین پایان نامه، پروپوزال و پروژه ی مسداک

انجام پایان نامه، انجام پایان نامه ارشد، انجام پایان نامه دکتری

مسداک برای دانلود مقاله چکار کنیم؟

عموما هر دانشجویی در راستای انجام پایان نامه ارشد یا دانشجویان مقطع دکتری در زمان انجام پایان نامه دکتری به بررسی مقالات متعددی نیاز خواهند داشت.این مقالات یا مربوط به داخل کشور هستند یا اینکه مربوط به ژورنال های بین المللی خواهند بود.

در ادامه این مقاله به دنبال راهنمایی دانشجویان برای راه های بدست آوردن نسخه کامل مقاله خواهیم بود.

مقالات داخلی

در ابتدا برای دانلود مقالات داخلی می توان به دو مرجع معتبر civilica و magiran مراجعه کرد و هر کدام از این پایگاه ها با دانشگاه ها و موسساتی طرف قرارداد بوده و برای دانشجویان آنها دسترسی آزاد قرار داده اند و در صورتی که به صورت آزاد به چنین پایگاه هایی مراجعه کنید با صرف هزینه فایل کامل مقاله را در اختیار شما قرار خواهند داد.

مقالات خارجی

مقالاتی که از اهمیت بالاتری برای مطالعه برخوردار هستند مقالات ژورنال های خارجی می باشند که با سرچ عنوان مقاله در موتورهای جستجوگر به پایگاه اصلی مقاله خواهید رسید.حال مساله  اصلی برای دانشجویانی که در حال انجام پایان نامه ارشد خود یا دانشجویانی که در مقطع دکتری خود در حال انجام رساله دکتری هستند این است که بتوانند به فایل کامل مقاله دسترسی پیدا کنند.

برای این کار گاهی با سرچ در موتور جستجو گر به فایل اصلی مقاله دست خواهید یافت.

و گاهی به سایت های ارائه دهنده مقاله برخواهیم خورد که برای دانلود مقالات هزینه ای را دریافت کرده اند. برای دانلود چنین مقالاتی باید لینک URL صفحه مقاله در پایگاه ارائه دهنده آن را به سایت های دانلود رایگان مقالات چون Freepaper, goarticle , elearnica و Paperdl و بسیاری دیگر که در حال ارائه خدمات هستند ارسال نموده و مقاله مورد نظر را دانلود بفرمایید.

آدرس سایت Freepaper که تعداد نامحدودی مقاله در اختیار شما قرار خواهد داد ولی تنها از دو پایگاه Sciencedirect و Springer که البته این دو پایگاه نیز مقالات زیادی را در بر میگیرند.

http://freepaper.me

آدرس سایت Elearnica که علاوه بر دو پایگاه بالا، پایگاه IEEE را نیز در بر میگیرید یعنی به شکلی تمام مقالات ISI را شامل خواهد شد و تعداد درخواست های شما برای دانلود میتواند بینهایت باشد.البته این پایگاه پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه های خارج از کشور را نیز با هزینه کمی در اختیار شما قرار می دهد.

http://elearnica.ir

 آدرس سایت Paperdl که به صورت رایگان 2 مقاله در 24 ساعت در اختیار شما دانشجویان قرار میدهد.

http://www.paperdl.com

 

در پایان اینکه برای داشتن یک پایان نامه خوب مطالعه مقالات معتبر از اهمیت بالایی برخوردار است و راهنمای راه خواهد بود.

دوستانی که از نظر مشاوران سامانه مسداک برای موضوعات انجام پایان نامه ارشد خود راهنمایی میخواهند میتوانند با مشخص کردن زمینه های مورد علاقه خود منتظر ارسال موضوعات باشند که عموما تمامی مشاوران با راهنمایی مدیریت سامانه در ابتدا با بررسی جدیدترین مقالات معتبر موجود در پایگاه های IEEE و Sciencdirect موضوعات خود را با تلفیق ایده هایی به مقالات پیشنهاد میدهند.

همواره یک تحقیق خوب، یک پایان نامه خوب ارتباط مستقیمی با مقالات روز خواهد داشت.

ما نکته های راه را برای شما روشن خواهیم کرد تا خود نیز از مسیر آگاه باشید.

( 30 )  به این مطلب امتیاز بدهید
مسداک 22 مهر 1395