انجام پایان نامه نرم افزار

درباره گرایش مهندسی نرم افزار و انجام پایان نامه گرایش مهندسی نرم افزار در اینجا بخون.

انجام پایان نامه کامپیوتر نرم افزار

گرایش نرم افزار از رشته مهندسی کامپیوتر

 این عصر، عصری که ما توش زندگی می کنیم، عصر تکنولوژی لقب گرفته و در اون، زندگی تقریبا تمام انسان ها به تکنولوژی های مدرن گره خورده. در این عصر، زندگی های ما انسان ها به حدی با تکنولوژی گره خورده که دیگه امکان جدا شدنش وجود نداره و همه به یک کامپیوتر خصوصی و دونستن بعضی چیزها از کامپیوتر برای رفع نیاز هاشون، احتیاج دارن. به دلیل اهمیت بسیار بسیار بالای تکنولوژی در زندگی روزمره، رشته ای به نام مهندسی کامپیوتر به وجود اومده که یکی از گرایش های اون که ما در این پست بحث خواهیم کرد، گرایش مهندسی نرم افزار هست.

همچنین در مسداک بخون: گرایش کنترل از رشته مکانیک

مهندسی نرم افزار کامپیوتر

گرایش مهندسی نرم افزار

 این گرایش، که پرطرفدار ترین گرایش رشته مهندسی کامپیوتر هم هست، درباره قسمت نرم افزاری کامپیوتر و زبانهای برنامه نویسی و ... بحث میکنه. گرچه توی این گرایش درباره قسمت سخت افزاری کامپیوتر هم یک بحث کمی میشه اما قسمت اصلی گرایش نرم افزار درباره قسمت نرم افزاری کامپیوتر هست و یک فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار میتونه برنامه های متفاوتی بنویسه.

واحدهای درسی

گرایش مهندسی نرم افزار، شامل 140 واحد درسی هست به شرح زیر:

دروس عمومی : 20 واحد
دروس پایه : 21 واحد
دروس اصلی : 59 واحد
دروس اختصاصی : 25 واحد

و همچنین 15 واحد برای دروس اختیاری.

دروس اصلی گرایش مهندسی نرم افزار

آزمايشگاه كامپيوتر- مباني كامپيوتر و برنامه سازي- برنامه سازي پيشرفته- ساختمان هاي گسسته- زبان ماشين و برنامه سازي سيستم- ساختمان داده ها- زبان تخصصي- مدارهاي الكتريكي 1- آزمايشگاه مدارهاي الگتريكي 1- مدارهاي منطقي و ...

دروس اختیاری گرایش مهندسی نرم افزار

روش هاي محاسبات عددي- نظريه محاسبات- طراحي مدارهاي واسط- آزمايشگاه طراحي مدارها ي واسط- مهندسي اينترنت- طراحي و پياده سازي سيستم هاي بي درنگ- مدل سازي و ارزيابي سيستم هاي كامپيوتري- اصول طراحي واسط كاربر- برنامه نويسي توصيفي- برنامه نويسي هم روند- گرافيك كامپيوتري 1- محيط هاي چند رسانه اي

بازار کار گرایش مهندسی نرم افزار

 احتمالا خودتون می دونید که گرایش مهندسی نرم افزار، به خودی خود بازار کار خیلی خوبی داره اما چون تعداد متقاضیان خیلی خیلی زیاده، مکان های نیازمند به مهندس نرم افزار کمتر شده. به هر حال، یک مهندس نرم افزار میتونه توی زمینه های زیر فعالیت داشته باشه:

همکاری با شرکت های تولید نرم افزار، طراحی و فروش سایت،مسئول کارگاه آموزش کامپیوتر، مسئول آرشیو نرم افزاری، برنامه ساز سیستم های کامپیوتری، فعالیت در کارگاه سخت افزار، راهبر سیستمهای کاربردی کامپیوتر، دستیار تولید کننده سیستم های کامپیوتری و ... .

در ضمن اگر یک مهندس نرم افزار قادر به پیدا کردن شغل نباشه، میتونه تنهایی کار کنه و به طور مثال به فروش اپلیکیشن ها موبایل بپردازه.

انجام پایان نامه مهندسی نرم افزار کامپیوتر

ادامه تحصیل در گرایش مهندسی نرم افزار

 چون این گرایش، یک گرایش خیلی پرطرفدار هست، خیلی از دانشگاه های خوب و تراز اول کشور در این رشته دانشجو می پذیرند و حتی امکان تحصیل به راحتی در خارج از کشور هم وجود داره.

ویژگی های لازم برای تحصیل در گرایش مهندسی نرم افزار

 مهم ترین چیز لازم برای ادامه تحصیل در این گرایش، مثل گرایش و رشته های دیگه، علاقه به اون هست.

دوما دانشجوی علاقه مند به این گرایش، باید ریاضی و فیزیک بسیار قوی داشته باشه و ذهن خلاق هم چیز مهمی هست.

دنیای اطلاعات کامیپوتر نرم  افزار

همونطور که ملاحظه کردید، من توی این مطلب سعی کردم تا گرایش مهندسی نرم افزار رو به قدر کافی برای شما شفاف کنم تا بتونید گرایش خودتون رو راحت تر انتخاب کنید.

در ضمن در صورت نیاز به پایان نامه و انجام پایان نامه ارشد، حتما کار خودتون رو به بهترین سایت انجام پایان نامه که متخصصان ماهری داره بسپارید. سایت ما (مسداک) بهترین سایت در این زمینه هست. پس بدون اتلاف وقت، کلیک کنید تا هنر ما رو ببینید.

انجام پایان نامه ارشد