دوفصلنامه دانش و فناوری هوافضا

نشریه علمی پژوهشی دانش و فناوری هوافضا، از جمع اساتید، دانشجویان، صاحبنظران و اندیشمندان فعال در حوزه‌های علمی: آیرودینامیک، پیشرانش، دینامیک پرواز، هدایت، کنترل، ناوبری، سازه و علوم و فناوری فضایی دعوت به عمل می‌آورد تا حاصل تحقیقات نو، پژوهش­ های بنیادین و ایده­ های نو خود را در قالب مقاله های علمی پژوهشی جهت انتشار به این نشریه ارسال نمایند. مقاله های ارسالی به نشریه باید حاوی مطالب نو در زمینه­ های مباحث هوافضا بوده و قبلاً در نشریه دیگری به چاپ نرسیده باشند. مقاله های ارائه شده در همایش ها و مجامع علمی از این امر مستثنی بوده و مانند سایر مقاله ها ارزیابی می­ شوند و در صورت تایید به چاپ خواهند رسید. همچنین مقالاتی که مبتنی بر تحقیقات نظری و علمی پیشرفته، نقد و بررسی موضوعات و طرح نظریات نو و نتایج جدید در زمینه هوافضا باشند، قابل بررسی خواهند بود. 

 

 

اطلاعات مجله:

 

 دوفصلنامه دانش و فناوری هوافضا
Aerospace Knowledge and technology Journal
 
موضوعات تحت پوشش: علوم هوافضا، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی مکانیک، نجوم، اخترفیزیک، علوم فضایی، نجوم، اخترفیزیک و علوم فضایی (عمومی)
زبان ژورنال: فارسی
صاحب امتیاز: دانشگاه صنعتی مالک اشتر
سطح مجله: علمی-پژوهشی
ترتیب انتشار: دوفصلی
شماره استاندارد: ۲۳۲۲-۱۰۷۰
شماره مجوز وزارت علوم: 3/18/12612
سال شروع انتشار: ۱۳۹۱
محل انتشار: دانشگاه صنعتی مالک اشتر، مجتمع دانشگاهی هوافضا
 

اطلاعات علم سنجی مرکز ناشر ژورنال:

 
دانشگاه صنعتی مالک اشتر
نوع مرکز: دانشگاه دولتی
تعداد مقالات: ۷۸۸۲
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.
 

اطلاعات تماس با مجله:

 

آدرس دفتر نشریه: تهران، بزرگراه شهید بابایی،لویزان،خیابان شهید شعبانلو،دانشگاه صنعتی مالک اشتر،دفتر مجتمع دانشگاهی هوافضا
صندوق پستی: ۱۷۷۴-۱۵۸۷۵
وبسایت رسمی: http://www.astjournal.ir/
 
 
 
(لازم به ذکر است کادر متخصص و متعهد مسداک در مشاوره ، انجام مقاله برای این مجله و موضوعات تحت پوشش و ارسال آنها به کنفرانس های داخلی ، کنفرانس های خارجی  و همچنین چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی،خارجی بسیار توانا و همواره یاری رسان شما عزیزان میباشد.)
هم اکنون برای انجام مقاله و ارسال مقاله به این مجله اینجا کلیک کنید.
برچسب ها: مجلاتژورنال ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.