دوفصلنامه اندیشه آماری

اندیشه ی آماری نشریه ای است که از سوی انجمن آمار ایران هر شش ماه یکبار منتشر می شود . هدف اصلی از انتشار مجله ، کوششی برای ایجاد ارتباط بین همه ی آمار دانان و علاقه مندان به آمار و اعتلای سطح دانش و فرهنگ آماری در کشور است . برای نیل به این هدف ، از همکاری و همفکری همهی دانشجویان گرامی استقبال می شود و از کلیه ی همکاران انتظار می رود با ارسال مقاله هایی ، عمدتاً در یکی از زمینه های زیر ، مارا در انتشار منظم مجله یاری فرمایند:

  •   تاریخی، اعم از بیان سوابق دور و نزدیک و ریشه های پیدایش آمار و احتمال به طور عام و شاخه های وابسته به آن ها به طور خاص.

  •   فلسفی، به ویژه با تاکید بر نگرش های خاص آمار و احتمال.

  •   آموزشی، با معرفی پیشرفت های جدید در آمار و احتمال ، شیوه های جدید آموزشی ، نقد و برنامه های آموزشی ، به ویژه آموزش دانشگاهی و نقد کتاب.

  •   کاربردی، با معرفی طرح های عمده ی در حال اجرا در موسسات آماری با تاکید بر پس زمینه های نظری آن ها ، نقد علمی این نوع طرح ها و برنامه های آماری.

 

 

اطلاعات مجله:

 

 دوفصلنامه اندیشه آماری
Iranian Statistical Society
 
موضوعات تحت پوشش: آمار و احتمالات
زبان ژورنال: فارسی
صاحب امتیاز: انجمن آمار ایران
سطح مجله: علمی-ترویجی
ترتیب انتشار: دوفصلی
شماره استاندارد: ۱۰۲۶-۸۹۴۴
شماره مجوز وزارت علوم: 1374/2910/
سال شروع انتشار: ۱۳۷۵

محل انتشار:: اصفهان-ایران

 

اطلاعات تماس با مجله:

 

آدرس دفتر نشریه: اصفهان ، خیابان هزار جریب ، دانشگاه اصفهان ، دانشکده ی علوم ریاضی و آمار ، گروه آمار ، دفتر مجله ی اندیشه آماری .
آدرس ایمیل ۱‍: andisheh@stat.ui.ac.ir
وبسایت رسمی: http://andisheyeamari.irstat.ir/
 
 
لازم به ذکر است تیم کاردان و دقیق مسداک در مشاوره ، انجام مقاله در این زمینه و موضوعات تحت پوشش و (ارسال مقاله به کنفرانس های داخلی ، کنفرانس های خارجی )و همچنین (چاپ مقاله در مجلات داخلی،مجلات خارجی) بسیار توانا و همواره یاری رسان شما عزیزان میباشد.
مدیریت مسداک با تدبیری نوین با گردآوری جمعی از صاحب نظران نخبه سعی در ارتقای روز به روز کیفیت و رضایت مندی شما عزیزان دارد.
 
هم اکنون برای انجام مقالات و یا ارسال مقالات خود به این مجله اینجا کلیک کنید.
برچسب ها: مجلاتژورنال ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.