نخستین کنفرانس بین المللی مهندسی برق

نخستین کنفرانس بین المللی مهندسی برق در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ توسط آموزشگاه صنعت برق اردبیل در شهر اردبیل اجرا و به سرانجام خواهد رسید.با توجه به اینکه این گردهمایی رسما به اجرا خواهد رسید، کلیه مقاله های این همایش در سیستم و مجموعه محتوای ملی ثبت و نمایش داده میشود و شما می توانید با اطمینان کافی، مقاله های خود را در این کنفرانس ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده خواهید نمود.  


حوزه های تحت پوشش: مهندسی برق و الکترونیک
برگزار کننده: آموزشگاه صنعت برق اردبیل
شهر برگزاری: اردبیل(کارشناسان- میدان فرهنگ- فاز 1- نرسیده به شهرک اداری- ساختمان اداری خدماتی یلدا- طبقه اول- واحد 2)

 

تاریخ برگزاری:

۱۴ اسفند ۱۳۹۵

مهلت ارسال اصل مقالات:

۲۸ بهمن ۱۳۹۵
 
 

جامعه علمی جهانی ، امروزه در جایگاهی قرار دارد که روند رو به رشدی را در استقبال از مقاله های علمی نو تجربه می کند و ایجاد بنیانی مطلوب جهت ارائه مقالات را از وظایف و اهداف خود می داند. همت بلند دانشگاهیان و اندیشمندان ایران زمین در این عرصه ، بالاترین نرخ رشد علمی درجهان را برای این مرز و بوم به ارمغان آورده است.
با توجه به وسعت و همه گیر بودن موضوع و همچنین اهمیت یافتن بحث های مهندسی در سال های گذشته ، تلاشی روز افزون نیاز بود تا عرصه ای جهانی در کشور گشوده شود تا از تجربیات بین المللی در این زمینه بهره مند گردیم. در نهایت با بررسی فراوان و مشورت با دست اندرکاران اقدام به برگزاری این رویداد نمودیم و امیدواریم با جلب همکاری سازمان ها ، نهاد ها ، انجمن ها وهمچنین بخش خصوصی که مخصوصا پرچم دار نوآوری ها در کشورند، با موفقیت به این امر نائل آییم.  
  نخستین کنفرانس بین المللی مهندسی برق فرصت خوبی فراهم خواهد ساخت تا دست اندرکاران دانشگاهی ، متخصصین ، اندیشمندان ، اساتید ، دانشجویان و مهندسان در یک اجتماع علمی صمیمی بتواند تجارب ، یافته های نوین ، نتایج تحقیقات خود را ارائه و با جامعه علمی کشور به اشتراک بگذارند.بحث  تبادل دانش فنی به روز و انتقال تجربیات، بیان چالش ها و ارائه راهکارها و کاربردی نمودن نتایج تحقیقیات در زمینه های مختلف رشته های فنی و مهندسی اولویت اول این رویداد مهم علمی کشوراست.
  آموزشگاه صنعت برق و موسسه حامیان زیست اندیش محیط آرمانی افتخار دارد با همکاری سازمان فنی و مهندسی ، مراکز دانشگاهی و اساتید به نام کشوری و انجمن های مهندسی، کنفرانس بین المللی مهندسی برق را برگزار نماید.
لذا از تمامی محققان ، اندیشمندان ، متخصصان و کارشناسان مرتبط دعوت به عمل می آورد که با ارائه آخرین نتایج پژوهش های خود موجب غنای هر چه بیشتر این کنفرانس گردند. 

 

محورهای همایش:

کنترل و ابزار دقیق و اتوماسیون (ACI)
الف ) اتوماسیون در صنعت برق:
● اتوماسیون نیروگاه‌ها
● اتوماسیون پست‌ها
● کاربرد روباتیک در صنعت برق
ب)  تجهیزات ابزار دقیق و عملگرها:
● سنسورها و تجهیزات ابزار دقیق
● عملگرهای جدید (بی‌سیم - اینتگره)
● شیرهای کنترل
● فناوری‌های جدید در تجهیزات ابزار دقیق
 پ) کنترل:
● سیستم‌های کنترل برنامه‌پذیر و توزیع شده
● سیستم‌های کنترل فیلد باس
● هوش مصنوعی
● واسطه انسان و ماشین
● مراکز کنترل و آرگونومی
● بهسازی سیستم‌های کنترل قدیمی
● نرم‌افزارهای کنترلی نرم‌افزارهای پایه کنترلگر
● سیستم‌های عامل بلادرنگ
شیمی و مواد ((CAM
 الف) توسعه تکنولوژی ساخت مواد، قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنعت برق
● توسعه تکنولوژی ساخت قطعات و تجهیزات فلزی و غیرفلزی (سرامیکی، شیشه‌ای، پلیمری، کامپوزیتی و بتنی) نیروگاه‌ها و شبکه‌های انتقال وتوزیع ازقبیل پره‌های ساکن و متحرک توربین‌های گازی، ورق هسته ترانسفورماتور، سیم و کابل، یراق آلات، مقره‌ها، قرص برقگیر
● توسعه تکنولوژی ساخت ذخیره‌ساز انرژی و اجزاء فلزی و غیرفلزی مربوط به سیستم‌های مولد برق با استفاده از انرژی‌های تجدید پذیر
● توسعه تکنولوژی ساخت مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید تجهیزات صنعت برق(از قبیل سوپرآلیاژهای مورد استفاده درتوربین‌های گازی، پودر نانو جهت قرصهای برق‌گیر، گرانول XLPE جهت کابل و ….و مواد و تجهیزات جدید (از قبیل پودر ابررسانا ، سیم ابررسانا، ورقهای آمورف مورد استفاده در هسته ترانسفورماتور

 

(لازم به ذکر موسسه آموزشی پژوهشی مسداک با تیمی متعهد در  انجام مقاله،(ارسال مقاله به کنفرانس های فارسی زبان یا کنفرانس های خارجی زبان)و (چاپ مقاله در مجلات داخلی یا مجلات خارجی) بسیار کارا و تواناست.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع دقیق از مجلات داخلی یا همچنین مجلات خارجی مرتبط به این کنفرانس بصورت دسته بندی شده اینجا کلیک کنید.

هم اکنون تیم مسداک در انجام و ارسال مقالات با موضوع مرتبط به این کنفرانس و حوزه تحت پوشش آن آمادگی خود را اعلام میدارد.

برای مشاوره،انجام مقاله،ارسال مقاله و همچنین چاپ مقاله اینجا کلیک کنید.

دسته ها: کنفرانس ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.