برای نگارش پایان نامه باید از کجا شروع کرد؟

برای نگارش پایان نامه در مسداک باید از کجا شروع کرد؟

از کجا نوشتن پایان نامه رو شروع کنم؟


انجام پایان نامه آخرین مرحله از مراحل هر مقطع تحصیلی می باشد در واقع پایان نامه گزارش تفصیلی از پژوهش مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. انجام پایان نامه باید به صورت گام به گام و به صورت مرحله به مرحله باشد. برای انجام پایان نامه باید یک دید کلی و دقیق نسبت به ابعاد تحقیق و روش تحقیق مورد استفاده در پایان نامه وجود داشته باشد.
مسداک با در اختیار داشتن بهترین متخصصین و فارغ التحصیلان رشته های مختلفآماده ارائه خدمات در زمینه انجام پایان نامه می باشد. انجام پایان نامه توسط سامانه مسداک به صورت مرحله به مرحله می باشد برای این مهم بعد از نگارش هر مرحله و تایید آن توسط استاد راهنما نگارش سایر مراحل انجام می شود.


مقاله از کجا گیر بیارم؟
یکی از مهمترین مراحل انجام پایان نامه جمع آوری مقالات مرتبط با موضوع پایان نامه می باشد. برای این مهم باید با استفاده از دانش کسب شده در زمینه موضوع و جستجو در پایگاه مقالات علمی به یافتن مقالات مورد نظر پرداخته می شود. برای این مورد می توان از انتشارات Elsevier،  Springer،  Taylor and Francis ،  همچنین برای دریافت مقالات فارسی از Sivilica  و SID و MAGIRANمی توان استفاده نمود.


ساختار پایان نامه چطوری باید باشد؟ 
پایان نامه ها معمولا به صورت 3، 5 یا 7 فصلی نگارش می شود اکثر پایان نامه ها در ایران به صورت 5 فصلی می باشند. در پایان نامه های 5 فصلی در فصل اول به بیان کلیات موضوع می پردازد در فصل دوم به بررسی پیشینه نظری و مرور ادبیات پرداخته می شود در فصل سوم روش تحقیق ارائه می شود در فصل چهارم نتایج تحقیق و در فصل آخر تحلیل نتایج و پیشنهادات تحقیقات آتی ارائه می شود.که در سامانه مسداک تمام موارد به صورت مجزا مشخص شده و در قرارداد قابل مشاهده خواهد بود.
مشاوران سامانه مسداک هر قسمت انجام شده از  پایان نامه  را به صورت جداگانه در بخش فایل های تحویلی قرار خواهند داد و در باکس زیرین هر قسمت امکان قرارداد اصلاحیه تا 14 روز باز خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره پشتیبانی مسداک بگیرید.


داده ها رو چطوری جمع آوری کنم؟
جمع آوری داده به طور مستقیم بر کیفیت نتایج تحقیق اثر گذار می باشد هر چه داده های جمع آوری شده برای بررسی نتایج یک تحقیق بهتر باشد کیفیت اجرای پایان نامه بالاتر خواهد بود. جمع آوری داده ها در پایان نامه ها روش های مختلفی دارد که با توجه به روش تحقیق های مختلف قابل اجرا می باشد. برای آشنایی با این روش ها و دریافت مشاوره می توانید با پشتیبانی سامانه مسداک تماس بگیرید. مشاوران آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه انجام تمام مراحل انجام پایان نامه شما می باشد.


از چه نرم افزاری برای تحلیل استفاده کنیم؟
امروزه در انجام تحقیقات در رشته های مختلف نرم افزارهای تخصصی بسیار پر کاربرد می باشند. در واقع امروزه بدون استفاده از نرم افزار نمی توان به انجام تحقیقات پرداخت نرم افزارهای  مختلف در رشته های مختلف با توجه به کارکرد خود به خوبی می توانند در پیشبرد تحقیقات کمک کننده باشند.
سامانه مسداک افتخار دارد با در اختیار داشتن طیف وسیعی از بهترین فارغ التحصیلان و نخبگان علمی کشور در تمام زمینه ها می تواند خدمات تجزیه و تحلیل تحقیقات را با استفاده از انواع نرم افزارها ارائه نماید. برای کسب اطلاعات در این زمینه و مطمئن شدن از وجود مشاور در زمینه نرم افزار تخصصی رشته خود می توانید با ایمیل مدیریت تماس حاصل فرمایید.

 

سامانه مسداک با سبکی نوین آمادگی مشاوره انجام پروپوزال و انجام پایان نامه را دارد.

 

 

دسته ها: مقالات

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.