مجله ‌بلورشناسی و کانی شناسی ایران

هدف از انتشار مجله بلورشناسی و کانی شناسی ایران ایجاد ارتباط علمی فعال بین صاحبنظران و اساتید است که از طریق خواندن مقاله های یکدیگر و نقد و بررسی آنها ممکن می گردد. هیات تحریریه مجله امیدوار است که از این طریق امکان آشنایی سریعتر و بهتر دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در ابتدای پژوهش خود هستند با حوزه‌های پژوهشی جدید بلورشناسی و کانی شناسی فراهم ‌شود. مقالات این مجله پژوهشی (عمدتاً تجربی) و یادداشت پژوهشی در زمینه بلورشناسی، کانی شناسی و علوم وابسته است. معیارهای اصلی مجله برای پذیرش مقالات عبارتند از نوآوری، اهمیت و اصالت. تمامی مقاله های دریافتی بدون استثناء داوری و در صورت پذیرش ویرایش خواهند شد. هر مقاله حداقل توسط دو متخصص مناسب داوری می‌شود. لازم است مؤلفین هنگام ارسال مقاله، حداقل فهرستی از سه داور پیشنهادی خود را به مجله اعلام کنند. این مجله مقالات کاربردی با محتوای علمی پژوهشی که در جهت رفع مشکلات کشور نوشته شده باشند و همچنین مقاله ها ناشی از پروژه‌های کارشناسی ارشد و دکترا را که معیارهای فوق را برآورده کنند مورد توجه ویژه قرار می‌دهد.

 

اطلاعات مجله:

 

 مجله ‌بلورشناسی و کانی شناسی ایران
Irananin Journal of Crystallography and Mineralogy
 
موضوعات تحت پوشش: زمین شناسی
زبان ژورنال: فارسی
صاحب امتیاز: انجمن‌ بلورشناسی‌ و کانی‌شناسی ‌ایران‌
سطح مجله: علمی-پژوهشی
ترتیب انتشار: فصلی
شماره استاندارد: ۱۷۲۶-۳۶۸۹
سال شروع انتشار:
۱۳۷۲

اطلاعات علم سنجی مرکز ناشر ژورنال:

 

 
دانشگاه فردوسی مشهد
نوع مرکز: دانشگاه دولتی
تعداد مقالات: ۲۴۹۷۸
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.
 

اطلاعات تماس با مجله:

 

آدرس دفتر نشریه: مشهد، پردیس دانشگاه فردوسی، دانشکده علوم پایه، دبیرخانه‌ انجمن ‌بلورشناسی‌ و کانی‌شناسی‌ ایران .
صندوق پستی: ۹۱۷۷۵-۱۴۳۶
تلفن : ۰۲۱-۸۸۳۱۱۸۶۶-۰۵۱۱-۸۷۶۳۶۴۷
فکس: ۰۵۱۱-۸۷۶۳۶۴۷
آدرس ایمیل ۱‍: info@cmsi.ir
آدرس ایمیل ۲: crystal.mineral90@gmail.com
وبسایت رسمی: http://ijcm.ir/Farsi/Default.aspx
 
 
 
شایان ذکر است تیم کاردان و دقیق مسداک در مشاوره ، انجام مقاله در این زمینه و موضوعات تحت پوشش و (ارسال مقاله به کنفرانس های داخلی ، کنفرانس های خارجی )و همچنین (چاپ مقاله در مجلات داخلی،مجلات خارجی) بسیار توانا و همواره یاری رسان شما عزیزان میباشد.
مدیریت مسداک با تدبیری نوین با گردآوری جمعی از صاحب نظران نخبه سعی در ارتقای روز به روز کیفیت و رضایت مندی شما عزیزان دارد.
 
هم اکنون برای انجام مقالات و یا ارسال مقالات خود به این مجله اینجا کلیک کنید.
برچسب ها: مجلاتژورنال ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.