مجله ارگونومی

 

با توجه به راه اندازی دوره کارشناسی ارشد ارگونومی در کشور و پذیرش سالانه بیش از ۵۰ دانشجو در این رشته و نیز توسعه آتی تحصیلات تکمیلی در این زمینه، مجله ارگونومی با هدف درست کردن بستری مطلوب جهت پیشرفت سطح پژوهش، چاپ و نشر مقاله های اعضاء هیأت علمی و نیز اطلاع جامعه علمی کشور از دستاوردهای پژوهشی ارگونومی منتشر می شود. این مجله امکان انتشار نتایج پژوهشهای اصیل انجام شده توسط صاحبنظران و اساتید دانشگاهی و یافته های پایان نامه ها و رساله های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی را فراهم می سازد. مخاطبین نشریه عبارتند از اندیشمندان، اعضای هیات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته ارگونومی و اساتید و بزرگان رشته های گوناگون که به نحوی با شاخه های ارگونومی سر وکار دارند.

اهداف این مجله عبارت است از کمک به پیشرفت جایگاه علم ارگونومی و مهندسی عوامل انسانی در کشور از طریق انتشار آخرین یافته های علمی اساتید در این زمینه. همچنین، فراهم نمودن بنیانی برای تضارب آرا و جابجایی تجربیات بین اندیشمندان از دیگر رسالتهای این مجله می باشد. این مجله مقاله هایی با موضوعات ارگونومی شغلی، ارگونومی شناختی، ارگونومی محیطی، ارگونومی کلان، طراحی محصول، تجهیزات، سیستم ها و مشاغل، مدلسازی و سنجش عملکرد انسانی، بهره وری، ظرفیتها و محدودیتهای انسانی، اختلالات اسکلتی- عضلانی و سایر مباحث مرتبط با عوامل انسانی را منتشر می نماید. 

رتبه علمی پژوهشی مجله ارگونومی در یکصد و یازدهمین جلسه کمیسیون نشریات علوم پزشکی کشور تایید و طی نامه شماره ۱۶۹۳/۱۰۰ مورخ ۹۲/۱۱/۱۳ از سوی مقام محترم وزارت متبوع ابلاغ شده است.

 

اطلاعات مجله:

 

 مجله ارگونومی
Journal of Ergonomics
 
موضوعات تحت پوشش: پرستاری – مدیریت، پرستاری – مراقبت ویژه، اطلاع رسانی پزشکی، مدیریت اطلاعات و اسناد پزشکی، مدیریت بیمارستانی، مدیریت پزشکی، سلامت
زبان ژورنال: فارسی
صاحب امتیاز: دانشگاه علوم پزشکی همدان
سطح مجله: علمی-پژوهشی
ترتیب انتشار: فصلی
شماره استاندارد: ۱۷۳۵-۱۹۶۰
شاپای الکترونیکی: ۲۳۴۵-۵۳۶۵
سال شروع انتشار: ۱۳۹۲
محل انتشار:: دانشگاه علوم پزشکی همدان
 

اطلاعات علم سنجی مرکز ناشر ژورنال:

 

 
دانشگاه علوم پزشکی همدان
نوع مرکز:
تعداد مقالات: ۱۱۲۵
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.
 

اطلاعات تماس با مجله:

 

آدرس دفتر نشریه: همدان،بلوار شهید فهمیده،دانشگاه علوم پزشکی همدان،دانشکده بهداشت
تلفن : شماره داخلی ۵۳۶ - ۰۸۱۳۸۳۸۰۵۸۳ و ۰۸۱۳۸۳۸۰۱۶۰ و ۰۸۱۳۸۳۸۰۵۷۲
فکس: ۰۸۱۳۸۳۸۰۵۰۹
آدرس ایمیل ۱‍: journal@iehfs.ir
وبسایت رسمی: http://journal.iehfs.ir/
 
 
لازم به ذکر است موسسه آموزشی پژوهشی مسداک با تیمی مجرب در انجام مقاله ، (ارسال مقاله به کنفرانس های داخلی ،کنفرانس های خارجی) ، (چاپ مقاله در مجلات فارسی زبان داخلی،مجلات انگلیسی زبان خارجی) آمادگی خود را اعلام میدارد.
هم اکنون برای مشاوره ،انجام،ارسال و همچنین چاپ مقالات با موضوع مرتبط با این مجله و موضوعات تحت پوشش این مجله اینجا کلیک کنید.
برچسب ها: مجلاتژورنال ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.