فصلنامه سیستم‌های اطلاعاتی و مخابرات

The Journal of Information Systems and Telecommunication (JIST) accepts and publishes papers containing original researches and/or development results, representing an effective and novel contribution for knowledge in the area of information systems and Telecommunications. Contributions are accepted in the form of Regular papers or Correspondence. Regular papers are the ones with a well-rounded treatment of a problem area, whereas Correspondence focus on a point of a defined problem area. Under the permission of editorial board, other kinds of papers may be published if they are found to be relevant or of interest to the readers. Responsibility for the content of the papers rests upon the Authors only. The Journal is aimed at not only a national target community, but also international audience is taken into consideration. For this reason, Authors are supposed to write in English.

 

مجله سیستم های اطلاعات و مخابرات (JIST) را می پذیرد و منتشر مقالات که حاوی تحقیقات اصلی و / یا نتایج توسعه، به نمایندگی از موثر و جدیدی را برای دانش در زمینه سیستم های اطلاعات و ارتباطات. کمک ها در قالب مقالات به طور منظم و مکاتبات پذیرفته شده است. مقالات به طور منظم هستند کسانی که با یک درمان خوب گرد از یک منطقه مشکل هستند، در حالی تمرکز مکاتبات در یک نقطه از یک منطقه مشکل تعریف شده است. تحت مجوز هیئت تحریریه، انواع دیگر از مقالات منتشر شده ممکن است اگر آنها یافت می شود مربوط و یا علاقه به خوانندگان است. مسئولیت محتوای این مقالات مبتنی بر تنها نویسنده. مجله است که در نه تنها یک جامعه هدف ملی با هدف، بلکه مخاطبان بین المللی مورد توجه قرار گرفته. به همین دلیل، نویسنده قرار است به زبان انگلیسی بنویسد.

اطلاعات مجله:

 فصلنامه سیستم‌های اطلاعاتی و مخابرات
The Journal of Information Systems and Telecommunication (JIST)
 
موضوعات تحت پوشش: تکنولوژی اینترنت و وب، سیستم های اطلاعاتی، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی رسانه
زبان ژورنال: انگلیسی
صاحب امتیاز: پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی
سطح مجله: علمی-پژوهشی
ترتیب انتشار: فصلی
شماره استاندارد: ۲۳۲۲-۱۴۳۷
شاپای الکترونیکی: ۲۳۴۵-۲۷۷۳
شماره مجوز وزارت علوم: 91/13216
سال شروع انتشار: ۱۳۹۱
محل انتشار: پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی
 
 

اطلاعات علم سنجی مرکز ناشر ژورنال:

 
جهاد دانشگاهی
نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی
تعداد مقالات: ۳۹۱۰
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.
 

اطلاعات تماس با مجله:

آدرس دفتر نشریه: تهران،خیابان انقلاب،چهارراه کالج،کوچه سعیدی،پلاک ۵
کد پستی: ۱۵۹۹۶۱۶۳۱۳
وبسایت رسمی: http://www.jist.ir
 
 
لازم به ذکر است موسسه آموزشی پژوهشی مسداک با تیمی مجرب در انجام مقاله ، (ارسال مقاله به کنفرانس های داخلی ،کنفرانس های خارجی) ، (چاپ مقاله در مجلات فارسی زبان داخلی،مجلات انگلیسی زبان خارجی) آمادگی خود را اعلام میدارد.
هم اکنون برای مشاوره ،انجام،ارسال و همچنین چاپ مقالات با موضوع مرتبط با این مجله و موضوعات تحت پوشش این مجله اینجا کلیک کنید.
برچسب ها: مجلاتژورنال ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.