فصلنامه مدل سازی در مهندسی

نشریه علمی-پژوهشی مدل سازی در مهندسی از انتشارات دانشگاه سمنان می باشد که به صورت فصلنامه و به زبان فارسى و خلاصه انگلیسى منتشر مى شود و در زمینه هاى مهندسى برق و کامپیوتر، مهندسى شیمى، مهندسى مکانیک، مهندسى عمران و مهندسى مواد مقاله مى پذیرد. صاحب امتیاز این فصلنامه دانشگاه سمنان می باشد و انتشار این نشریه بر اساس نامه شماره  ۳۴۷۴ / ۱۲۴ مورخ ۶ /۴ /۸۰ کمیسیون انتشارات دولتی و موافقت نامه هیات نظارت بر مطبوعات انجام مى گیرد.

 

اطلاعات مجله:

 فصلنامه مدل سازی در مهندسی
Journal Of Modeling in Engineering
 
موضوعات تحت پوشش: مهندسی شیمی، مهندسی شیمی (عمومی)، مهندسی عمران و سازه، مهندسی عمران (عمومی)، مهندسی و فناوری، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی صنایع، مهندسی عمومی، مهندسی مکانیک
زبان ژورنال: فارسی،انگلیسی
صاحب امتیاز: دانشگاه سمنان
سطح مجله: علمی-پژوهشی
ترتیب انتشار: فصلی
سال شروع انتشار: ۱۳۸۶
 
 

اطلاعات علم سنجی مرکز ناشر ژورنال: 

دانشگاه سمنان
نوع مرکز: دانشگاه دولتی
تعداد مقالات: ۶۶۸۹
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.
 
 

اطلاعات تماس با مجله:

آدرس دفتر نشریه: سمنان- دانشگاه سمنان، پردیس شماره ۱، دانشکده مهندسی
صندوق پستی: ۳۵۱۹۵-۳۶۳
وبسایت رسمی: http://www.modelling.journals.semnan.ac.ir
 
 
لازم به ذکر است تیم کاردان و دقیق مسداک در مشاوره ، انجام مقاله در این زمینه و موضوعات تحت پوشش و (ارسال مقاله به کنفرانس های داخلی ، کنفرانس های خارجی )و همچنین (چاپ مقاله در مجلات داخلی،مجلات خارجی) بسیار توانا و همواره یاری رسان شما عزیزان میباشد.
مدیریت مسداک با تدبیری نوین با گردآوری جمعی از صاحب نظران نخبه سعی در ارتقای روز به روز کیفیت و رضایت مندی شما عزیزان دارد.
 
هم اکنون برای انجام مقالات و یا ارسال مقالات خود به این مجله اینجا کلیک کنید.
برچسب ها: مجلاتژورنال ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.