مجله تحقیق در عملیات

The mission of Iranian Journal of Operations Research (IJOR) is to provide an international forum for refereed original research works in the theory and applications of Operations Research (OR). IJOR aims to promote theoretical, methodological or practical works dealing with Operations Research as a scientific instrument for quantitative approach for problem solving and decision making. To support that mission, IJOR emphasizes high quality and originality of the papers that it publishes. In addition, this quarterly journal is intended to bring together practitioners, educators, and students by distributing the significant research and latest developments in Operations Research that are of interest to them.

Comments regarding the mission of IJOR should be directed to the Editor-in-Chief.

 

ماموریت مجله تحقیق در عملیات (IJOR) است که به ارائه یک گردهمایی بین المللی برای تحقیق اصلی داوری آثار در تئوری و کاربردهای تحقیق در عملیات (OR. (IJOR با هدف ترویج آثار نظری، روش شناختی و یا عملی برخورد با تحقیق در عملیات به عنوان یک ابزار علمی برای رویکرد کمی برای حل مشکل و تصمیم گیری. برای حمایت از این ماموریت، IJOR بر کیفیت بالا و اصالت از مقالات است که آن را منتشر می کند. علاوه بر این، این فصلنامه در نظر گرفته شده به پزشکان، معلمان و دانش آموزان را با هم با توزیع تحقیقات قابل توجه و آخرین تحولات در تحقیق در عملیات که از علاقه به آنها می باشد.نظر در مورد ماموریت IJOR باید به سردبیر و رئیس درمیان گذاشته شود.

اطلاعات مجله:

 مجله تحقیق در عملیات
Iranian Journal of Operations Research
 
موضوعات تحت پوشش: مهندسی و فناوری
زبان ژورنال: انگلیسی
صاحب امتیاز: انجمن ایرانی تحقیق در عملیات
سطح مجله: علمی-پژوهشی
ترتیب انتشار: دوفصلی
شماره استاندارد: ۲۰۰۸-۱۱۸۹
سال شروع انتشار: ۱۳۸۷
محل انتشار: تهران
 
 

اطلاعات تماس با مجله:

آدرس دفتر نشریه: تهران،خیابان ولیعصر، جنب کوچه شهید بالاور،پلاک ۴۶۷، طبقه ششم
تلفن : ۰۲۱-۶۶۴۸۳۳۴۴
وبسایت رسمی: http://iors.ir
 
(هم اکنون کادر متخصص و متعهد مسداک  برای مشاوره ، انجام مقاله در این زمینه و موضوعات تحت پوشش و ارسال مقاله به کنفرانس داخلی ، کنفرانس خارجی و همچنین چاپ مقاله در مجلات داخلی،مجلات خارجی بسیار توانا و همواره یاری رسان شما عزیزان میباشد.)
 
هم اکنون برای انجام مقاله و ارسال به این مجله اینجا کلیک کنید.
برچسب ها: مجلاتژورنال ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.