فصلنامه مطالعات در دنیای رنگ

نشریه مطالعات در دنیای رنگ نشریه­ ای است علمی - ترویجی که با رویکرد ترویج و اشاعه هر چه بیشتر علم و فناوری در میان جامعه رنگ ایران به هدف ایجاد بستری مناسب برای تبادل نظر تمامی اساتید و اندیشمندان و پژوهشگران این علم منتشر می­شود. آغازگر و صاحب امتیاز این فصلنامه موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ میباشد اما دست اندرکاران آن تمامی اعضای این جامعه وسیع میباشند. دنیای رنگ تلاش دارد تا با همراهی و همدلی تمامی اعضای این جامعه تریبونی برای تمامی نظرات مورد نیاز این علم در کشور باشد. در این راستا نشریه دنیای رنگ از تمامی دست اندر کاران، دانشجویان، پیشکسوتان، متخصصان،محققین و علاقه مندان علم رنگ دعوت می­کند تا با همکاری و همیاری در راستای اهداف نشریه و پیشرفت هر چه بیشتر کشور عزیزمان بکوشند.قابل ذکر است نشریه مطالعات در دنیای رنگ بدنبال انتشار مقالات علمی پژوهشی نمی‌باشد. مقالات مورد پذیرش این فصلنامه باید دارای ساختار مروری بوده و در زمینه‌های مرتبط با علوم، فناوری، مهندسی رنگ، مواد رنگزا، فرآیندهای رنگ کردن و پوشش باشد.

محورهای موضوعی:

 

  • پوشش‌های سطح و خوردگی
  • علوم و فناوری چاپ
  • رنگ و پردازش تصویر
  • رنگدانه های معدنی و لعاب
  • نانو مواد
  • رنگ و محیط زیست
  • مواد رنگزای آلی
  • رزین و افزودنیها
  • فیزیک رنگ

 

اطلاعات مجله:

 

 فصلنامه مطالعات در دنیای رنگ
Journal of Color World
 
موضوعات تحت پوشش: شیمی (عمومی)، شیمی آلی، شیمی تجزیه، شیمی فیزیک، طیف سنجی، علم مواد، زیست مواد، تغییرات جهانی، بهداشت محیط، مهندسی محیط زیست، فیزیک (عمومی)، فیزیک میان رشته ای، شیمی و مهندسی شیمی مواد، مهندسی بیوشیمی، مهندسی شیمی (عمومی)، مهندسی و فناوری، مهندسی صنایع، مهندسی عمومی
زبان ژورنال: فارسی
صاحب امتیاز: موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش
سطح مجله: علمی-ترویجی
ترتیب انتشار: فصلی
شماره استاندارد: ۲۲۵۱-۷۲۷۸
شاپای الکترونیکی: ۲۳۸۳-۲۲۲۳
سال شروع انتشار: ۱۳۹۰
محل انتشار:: تهران
 

اطلاعات تماس با مجله:

 

آدرس دفتر نشریه: تهران، بزرگراه صیاد شیرازی (به سمت شمال)، خروجی لویزان، میدان حسین‌آباد، خیابان وفامنش، نبش کوچه شمس، پلاک ۵۵
صندوق پستی: تهران، ۶۵۴-۱۶۷۶۵
تلفن : ۰۲۱-۲۲۹۴۷۳۵۸
فکس: ۰۲۱-۲۲۹۴۷۳۵۸
آدرس ایمیل ۱‍: jscwicrc.ac.ir
وبسایت رسمی: http://jscw.icrc.ac.ir
 
 
لازم به ذکر است تیم کاردان و دقیق مسداک در مشاوره ، انجام مقاله در این زمینه و موضوعات تحت پوشش و (ارسال مقاله به کنفرانس های داخلی ، کنفرانس های خارجی )و همچنین (چاپ مقاله در مجلات داخلی،مجلات خارجی) بسیار توانا و همواره یاری رسان شما عزیزان میباشد.
مدیریت مسداک با تدبیری نوین با گردآوری جمعی از صاحب نظران نخبه سعی در ارتقای روز به روز کیفیت و رضایت مندی شما عزیزان دارد.
 
هم اکنون برای انجام مقالات و یا ارسال مقالات خود به این مجله اینجا کلیک کنید.

 

برچسب ها: مجلاتژورنال ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.