هفتمین کنفرانس ملی زلزله و سازه

هفتمین کنفرانس ملی زلزله و سازه در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ توسط جهاد دانشگاهی استان کرمان- دانشگاه شهید باهنر کرمان در شهر کرمان اجرا و به سرانجام خواهد رسید.با توجه به اینکه این گردهمایی رسما به اجرا خواهد رسید، کلیه مقاله های این همایش در سیستم و مجموعه محتوای ملی ثبت و نمایش داده میشود و شما می توانید با اطمینان کافی، مقاله های خود را در این کنفرانس ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده خواهید نمود.


حوزه های تحت پوشش: مهندسی عمران و سازه
برگزار کننده: جهاد دانشگاهی استان کرمان- دانشگاه شهید باهنر کرمان
شهر برگزاری: کرمان(انتهای بلوار ۲۲ بهمن، مجتمع دانشگاهی شهید باهنر کرمان، ساختمان مرکزی جهاددانشگاهی استان کرمان)

 

تاریخ برگزاری:

۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

مهلت ارسال چکیده:

۵ بهمن ۱۳۹۵

مهلت ارسال اصل مقالات:

۱۵ اسفند ۱۳۹۵

تاریخ اعلام داوری مقالات:

۲۵ اسفند ۱۳۹۵

مهلت ثبت نام در کنفرانس:

۲۲ فروردین ۱۳۹۶
 
 

یشرفت چشمگیر جهانی و ملی در زمینه های مختلف علمی خصوصا مهندسی عمران آنچنان به روز و سریع است که برگزاری کنفرانس ها و کنگره های تخصصی در گرایش های مختلف مهندسی عمران، جهت تبادل آخرین یافته های علمی را اجتناب ناپذیر می نماید. بر این مبنا پژوهشکده زلزله و سوانح طبیعی جهاددانشگاهی با برگزاری کنفرانس های سالیانه بین المللی و ملی در زمینه سازه و زلزله که با استقبال بی نظیر متخصصین، صاحبنظران و اندیشمندان روبه رو شده است سعی دارد رخدادی ماندگار در راه انتشار آخرین یافته های علمی و ایجاد ارتباط بین دانشگاهها و مراکز تخصصی رقم زند، برگزاری موفق شش دوره کنفرانس قبلی دلیلی بر این مدعا می باشد. ششمین کنفرانس به صورت بین المللی با حضور ۱۴ تن از برجسته ترین متخصصان از ۱۲ کشور دنیا برگزار گردید. در ادامه مسیر جهت نیل به این هدف ارزشمند و استمرار این حرکت بزرگ علمی، این پژوهشکده اقدام به برگزاری هفتمین کنفرانس زلزله و سازه به صورت ملی در اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ نموده که امید است شاهد حضور گسترده پژوهشگران، صاحبنظران، دست اندرکاران، دانشجویان و متخصصان در زمینه مهندسی سازه و زلزله باشیم. فعالیت‌های همایش شامل بخش‌های ارائه مقالات علمی پژوهشی، پوستر، طرح‌ها و دستاوردهای صنعتی، کارگاه‌های آموزشی و تشکیل میزگردهایی در ارتباط با مسائل زلزله و سازه در ایران است. از اینرو از کلیه علاقه‌مندان و دست اندرکاران دعوت می‌شود با ارسال یافته‌های اصیل علمی، پژوهشی و دستاوردهای صنعتی خود در برگزاری هر چه بهتر همایش مشارکت فعال داشته باشند.

 

محورهای کنفرانس:

- طراحی لرزه ای مبتنی بر عملکرد سازه‎ها 
-روشهای بهسازی و مقاوم‎سازی سازه‎ها 
-بهینه‎سازی لرزه‎ای سازه‎ها
- مدلسازی و تحلیل‎دینامیکی سازه‎ها
- کاربرد هوش مصنوعی در مهندسی زلزله
-عیب‎‎یابی لرزه‎ای سازه‎ها
- کنترل لرزه‎ای سازه‎ها
- تحلیل قابلیت اطمینان لرزه‎ای سازه‎ها 
-اندرکنش خاک و سازه – اندرکنش آب و سازه
-اثر زلزله بر سازه های بنایی
-اثر زلزله بر سازه های ویژه : سازه های فضاکار، پلها ، مخازن ، سازه های بلند و…
-ارزیابی و مدیریت خطرپذیری لرزه‌ای
-اثربخشی آئین‌نامه‌ها و ضوابط اجرایی مقاوم‌سازی و ایمنی سازه‌ها
-آسیب‌پذیری و بهسازی شریان‌های حیاتی

 

(هم اکنون شما عزیزان برای انجام مقاله ، (ارسال مقاله به کنفرانس های داخلی،خارجی) و (چاپ مقاله در مجلات داخلی،خارجی) توسط تیم مسداک میتوانید از طریق پنل شخصی خود در سایت مسداک اقدام کنید.)

لازم به ذکر است تیم مسداک در انجام و ارسال مقالات با موضوع مرتبط با این کنفرانس یاری رسان شما عزیزان است.

برای ایجاد پنل شخصی کافیست اینجا کلیک کنید.

دسته ها: کنفرانس ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.