اولین همایش ملی علوم اجتماعی، علوم تربیتی، روانشناسی و امنیت اجتماعی

اولین همایش ملی علوم اجتماعی، علوم تربیتی، روانشناسی و امنیت اجتماعی در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ توسط دانشگاه آل طه -معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز اجرا و به سرانجام خواهد رسید.با توجه به اینکه این گردهمایی رسما به اجرا خواهد رسید، کلیه مقاله های این همایش در سیستم و مجموعه محتوای ملی ثبت و نمایش داده میشود و شما می توانید با اطمینان کافی، مقاله های خود را در این کنفرانس ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده خواهید نمود.


حوزه های تحت پوشش:
برگزار کننده: دانشگاه آل طه -معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز
آدرس پستی دبیرخانه: تهران- شهران- بلوار کوهسار- خیابان مدرسه- کدپستی: 1488814749- صندوق پستی : 331 - 14875

 

تاریخ برگزاری:

۱۹ اسفند ۱۳۹۵

مهلت ارسال اصل مقالات:

۱۳ اسفند ۱۳۹۵

مهلت ثبت نام در کنفرانس:

۱۳ اسفند ۱۳۹۵
 
 

علوم انسانی به عنوان پایه های فرهنگی و زیر بنایی جوامع نقش بسزایی را در پیشبرد فرهنگ و ارزش های جوامع دارند. با توجه به پیشرفت های سریعی که در حوزه ی فناوری در سطح جهان روی می دهد، علوم انسانی نیز متاثر از این فناوری ها دستخوش تغییر و تحول شده است. علوم انسانی و مبانی فرهنگی و ارزشی جامعه در ارتباط تنگاتنگی با هم می باشند؛ از این رو تغییر و تحول در علوم انسانی باعث تغییر در مبانی فرهنگی و ارزشی جامعه نیز می شود. بنابراین باید متناسب با فرهنگ و نیاز جامعه به تطبیق فناوری های نوین با حوزه های علوم انسانی پرداخت. در این راستا انجام امور پژوهشی و بررسی نیاز های جامعه و تطبیق آن با فناوری های روز می تواند تاثیر بسزایی را در راستای اعتلای فرهنگ و مبانی ارزشی جامعه داشته باشد. محققین علوم انسانی به عنوان سکان داران این حوزه باید تلاش خود را در راستای تحقق این مهم به کار گیرند.
 با تاییدات پروردگار منان و تأکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و با عنایت به در دستور کار قرار گرفتن بومی سازی و کاربردی کردن علوم انسانی، موسسه عدالت گستر بارکه افلاک با مشارکت دانشگاه پیام نور استان لرستان ، در راستای عملی کردن این دستور، اقدام به برگزاری اولین همایش ملی پژوهش های نوین در علوم انسانی؛ موانع و راهبردها می نماید.

 

محورهای همایش:

علوم انسانی
مدیریت
علوم اقتصادی
حسابداری
حقوق
روانشناسی
علوم سیاسی
جامع شناسی
کتابداری
الهیات و معارف اسلامی
زبان و ادبیات انگلیسی و عربی
علوم اجتماعی
علوم تربیتی 
و سایر...

 

(لازم به ذکر موسسه آموزشی پژوهشی مسداک با تیمی متعهد در  انجام مقاله،(ارسال مقاله به کنفرانس های فارسی زبان یا کنفرانس های خارجی زبان)و (چاپ مقاله در مجلات داخلی یا مجلات خارجی) بسیار کارا و تواناست.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع دقیق از مجلات داخلی یا همچنین مجلات خارجی بصورت دسته بندی شده اینجا کلیک کنید.

هم اکنون تیم مسداک در انجام و ارسال مقالات با موضوع مرتبط به این کنفرانس و حوزه تحت پوشش آن آمادگی خود را اعلام میدارد.

برای مشاوره،انجام مقاله،ارسال مقاله و همچنین چاپ مقاله اینجا کلیک کنید.

دسته ها: کنفرانس ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.