فصلنامه اندازه گیری تربیتی

نشریه اندازه­ گیری تربیتی یک نشریه با داوری بسته و دو سمت ناشناس و با دستیابی آزاد است که از سوی دانشگاه علّامه طباطبائی به عنوان دانشگاه پیشرو در علوم انسانی و اجتماعی در ایران منتشر می شود. این نشریه به منظور فراهم نمودن محیط فکری برای صاحب نظران ملّی و بین المللی با تمرکز بر مباحث اندازه­ گیری تربیتی پایه گذاری شده است. این نشریه در پاسخ به پیشرفت های صورت گرفته در حوزه اندازه گیری انتشار یافته و هدف آن انتشار مقاله های با کیفیت که یافته های مرتبط با موضوعات مهم این حوزه را گزارش می دهند می باشد.   

برای دسترسی آسان و جهانی به آخرین یافته های پژوهشی، این نشریه به عنوان یک نشریه دسترسی-آزاد بنیان گذاری شده است. با این وجود، نشریه هزینه ای برای بررسی، پردازش، و انتشار مقاله های علمی از نویسندگان و یا نهادها و سازمان های پژوهشی طلب نمی کند. تمام مراحل اشاره شده برای چاپ مقاله از سوی انتشارات دانشگاه علّامه طباطبائی پشتیبانی مالی می شود.

نشریه اندازه ­گیری تربیتی به دو صورت چاپی و آنلاین منتشر می شود.

 

 

اطلاعات مجله:

 

 فصلنامه اندازه گیری تربیتی
Journal Of Educational Measurement
 
موضوعات تحت پوشش: روانشناسی تربیتی
زبان ژورنال: فارسی
صاحب امتیاز: دانشگاه علامه طباطبائی
سطح مجله: علمی-پژوهشی
ترتیب انتشار: فصلی
شماره استاندارد: ۲۲۵۲-۰۰۴X
شاپای الکترونیکی: ۲۴۷۶-۶۲۴۰
سال شروع انتشار: ۱۳۸۹
محل انتشار:: تهران
 

اطلاعات علم سنجی مرکز ناشر ژورنال:

 

 
دانشگاه علامه طباطبائی
نوع مرکز: دانشگاه دولتی
تعداد مقالات: ۶۱۱۴
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.
 

اطلاعات تماس با مجله:

 

آدرس دفتر نشریه: تهران، بلوار دهکده المپیک، تقاطع بزرگراه همت، پردیس دانشگاه علامه طباطبائی، دانشکده روان شناسی وعلوم تربیتی
تلفن : ۰۲۱-۴۸۳۹۳۱۶۶
آدرس ایمیل ۱‍: fmeasurement@atu.ac.ir
وبسایت رسمی: http://jem.atu.ac.ir/
 
 
مدیریت موسسه آموزشی پژوهشی مسداک با گردهم آوردن جمعی از فارق التحصیلان نخبه و تراز اول دانشگاه های معتبر ایران سعی در ارتقای روز به روزی کیفیت و رضایت مندی شما عزیزان دارد.
لذا در انجام مقاله،ارسال مقاله به همایش های داخلی،همایش های خارجی و همچنین چاپ مقاله در ژورنال های داخلی ،ژورنال های خارجی بسیار متخصص و یاری رسان شما مهربانان میباشد.
لازم به ذکر است برای مشاوره در انجام مقاله، ارسال مقاله یا چاپ مقاله در این مجله اینجا کلیک کنید.
برچسب ها: مجلاتژورنال ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.