دومین کنفرانس ملی الگوریتم‌های فراابتکاری و کاربردهای آن در علوم و مهندسی

دومین کنفرانس ملی الگوریتم‌های فراابتکاری و کاربردهای آن در علوم و مهندسی در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ توسط دانشگاه پیام نور واحد نجف آباد در شهر نجف آباد اجرا و به سرانجام خواهد رسید.با توجه به اینکه این گردهمایی رسما به اجرا خواهد رسید، کلیه مقاله های این همایش در سیستم و مجموعه محتوای ملی ثبت و نمایش داده میشود و شما می توانید با اطمینان کافی، مقاله های خود را در این کنفرانس ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده خواهید نمود.


حوزه های تحت پوشش:
برگزار کننده: دانشگاه پیام نور واحد نجف آباد
شهر برگزاری: نجف آباد(بلوار طالقانی- دانشگاه پیام نور- دبیرخانه دومین دوره کنفرانس ملی الگوریتم های فرا ابتکاری)

 

تاریخ برگزاری:

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

مهلت ارسال اصل مقالات:

۱۵ فروردین ۱۳۹۶

تاریخ اعلام داوری مقالات:

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
 
 

برگزاری همایش و سمینارهای علمی کوششی بر مبنای اغناء روحیه جستجوگری و کاوشگری جامعه علمی دانشگاهی برای کسب معلومات و اطلاع از یافته‌های نوین در عرصه علم و دانش است. علاوه بر آن، برگزاری همایش‌ها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم و رو در روی اندیشمندان و متخصصان و علم‌آموزان و ایجاد بستری برای فعالیت‌های جمعی، کمک مطلوبی می‌نماید. یکی از فعالیت‌های مهم دانشگاه‌ها و مراکز علمی تحقیقاتی، برگزاری همایشهای بین‌المللی و داخلی می‌باشد که معمولا از طریق همکاری مشترک یک یا چند دانشگاه و انجمن علمی، مراکز تحقیقات و سازمان‌ها اجرا می‌شود. یکی از راه‌های توسعه و پیشرفت کشورها نیز تبادل دانش بین محققین گوناگون حوزه‌های علمی گوناگون می‌باشد. بر مبنای تأکیدات مقام معظم رهبری در رابطه با تولید علم دانش‌بنیان و همچنین با توجه به کاربردهای الگوریتم‌های فراابتکاری در اغلب شاخه‌های علوم اعم از: فنی و مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی، علوم دریایی و صنایع هوایی، انجمن الگوریتم‌های فراابتکاری ایران با همکاری دانشگاه پیام‌نور نجف‌آباد در نظر دارد که دومین کنفرانس ملی الگوریتم‌های فراابتکاری و کاربردهای آن در علوم و مهندسی را در اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ برگزار کند. خاطر نشان می‌شود که بسیاری از مسایل در علوم و مهندسی منجر به حل مسائل بهینه‌سازی می‌شوند. اگرچه برای بسیاری از این مسائل، روش‌های کلاسیک و تحلیلی پاسخگو هستند، برای طیف وسیعی از آنها نمی‌توان از این روش‌ها استفاده نمود. بنابراین استفاده از روش‌های جدید اجتناب‌ناپذیر است. به خصوص آنکه در بسیاری از این مسائل دسترسی به جواب تقریبی کافی است. الگوریتم‌های فراابتکاری یا فراتکاملی نوعی از الگوریتم‌های دقیق هستند که برای یافتن پاسخ بهینه به کار می‌روند.

 

محورهای کنفرانس:

-تحلیل رفتاری و مبانی ریاضی الگوریتم‌های فراابتکاری
-الگوریتم‌های فراابتکاری الهام گرفته از طبیعت
- الگوریتم‌های اَبَرابتکاری (Hyper-Heuristic)
-کاربرد الگوریتم‌های فراابتکاری در علوم و مهندسی
-کاربرد الگوریتم‌های فراابتکاری در بهینه‌سازی
- محاسبات تکاملی و هوش جمعی
-یادگیری ماشین و محاسبات نرم
-سایر موضوعات مرتبط

 

 

(لازم به ذکر موسسه آموزشی پژوهشی مسداک با تیمی متعهد در  انجام مقاله،(ارسال مقاله به کنفرانس های فارسی زبان یا کنفرانس های خارجی زبان)و (چاپ مقاله در مجلات داخلی یا مجلات خارجی) بسیار کارا و تواناست.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع دقیق از مجلات داخلی یا همچنین مجلات خارجی مرتبط به این کنفرانس بصورت دسته بندی شده اینجا کلیک کنید.

هم اکنون تیم مسداک در انجام و ارسال مقالات با موضوع مرتبط به این کنفرانس و حوزه تحت پوشش آن آمادگی خود را اعلام میدارد.

برای مشاوره،انجام مقاله،ارسال مقاله و همچنین چاپ مقاله اینجا کلیک کنید.

دسته ها: کنفرانس ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.