ششمین همایش ملی معماری داخلی و دکوراسیون

ششمین همایش ملی معماری داخلی و دکوراسیون در تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۵ توسط مؤسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان در شهر اصفهان اجرا و به سرانجام خواهد رسید.با توجه به اینکه این گردهمایی رسما به اجرا خواهد رسید، کلیه مقاله های این همایش در سیستم و مجموعه محتوای ملی ثبت و نمایش داده میشود و شما می توانید با اطمینان کافی، مقاله های خود را در این کنفرانس ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده خواهید نمود.  


حوزه های تحت پوشش: هنر و علوم انسانی
برگزار کننده: مؤسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان
شهر برگزاری: اصفهان(شیخ صدوق جنوبی-حدفاصل میدان برج و چهارراه فرایبورگ- روبروی پارک مرداویج- ساختمان 57-کدپستی 65443-81687- موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان)

 

تاریخ برگزاری:

۵ اسفند ۱۳۹۵

مهلت ارسال چکیده:

۲۹ بهمن ۱۳۹۵

مهلت ارسال اصل مقالات:

۲۹ بهمن ۱۳۹۵
 

برگزاری  پنج دوره همایش تخصصی (علمی-پژوهشی) در زمینه تخصصی معماری داخلی و دکوراسیون در مؤسسه آموزش عالی آزاد دست اندرکاران رهیافت های فراوانی داشت که تحلیل و بررسی نتایج عملیاتی آن انرژی و فرصت فراوان می طلبد. این بار در آغاز برگزاری ششمین دوره دیدگاه و چشم انداز برگزارکنندگان و دبیران همایش در بخش های مختلف، مبتنی بر اتکاء بر رویکردهای مهارتی در حرفه طراحی معماری داخلی و دکوراسیون است، چرا که اساس راهبردهای مدیریتی و دیدگاه های مؤسسین دانش پژوهان در راستای پیشبرد توانمندی دانش پذیران در محیط های اجرایی و حرفه ای است.

تحقق این دیدگاه بی تردید مبتنی بر پردازش اصول حاکم بر مبنای نظری هنرهای تجسمی، برخورداری از دانش روز دنیا در این زمینه استفاده از دستاوردهای پر ارزش هنرهای اصیل ایران زمین، برخورداری از تجارب صنعتگران و سازندگان مواد و مصالح مورد استفاده در این تخصص، شناسایی مراحل و فرایند طراحی معماری داخلی و برخورداری از اصول تعامل حقوقی-اقتصادی با سفارش دهندگان پروژه ها می‌باشد.

لذا مؤسسه آموزش عالی آزاد صاحبنظران امیدوار است با توکل بر عنایت استعانت پروردگار منان، دیدگاه های علمی محققین و مدرسین بزرگوار دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، تجربیات منتیج از همایش های پیشین و کمک و مساعدت حامیان این همایش در زمینه های مختلف، بتواند بیش از پیش نتایج و اهداف فوق الذکر را در ۵ اسفندماه ۱۳۹۵ محقق ساخته و در مقابل مراجعین به این همایش سربلند گردد.

 

اهداف همایش

ایجاد بستری برای پژوهش پیرامون طراحی داخلی
تبیین جایگاه حرفه ای معماری داخلی در جامعه
زمینه سازی تدوین و ارتقاء سطح آموزش های علمی و مهارتی معماری داخلی
ایجاد ارتباطات میان رشته ای لازم برای قوام یافتن حرفه معماری داخلی
شناخت وضعیت موجود و پیش بینی آینده فرآوری حرفه
معرفی فنون و دستاوردهای علمی نوین در حوزه معماری داخلی و دکوراسیون

 

محورهای همایش:
  
بخش مقالات
 مبانی نظری و عناصر پایه معماری داخلی در محیط زندگی و فعالیت.
 فرآیند طراحی معماری داخلی و دکوراسیون.
 تعامل هنرهای تژپینی و طراحی معماری داخلی و دکوراسیون
 طراحی معماری داخلی در گذر زمان
 نقش طراحی جزپیات و سازه های نوین در حرفه معماری داخلی
 کنش های رفتاری متقابل انسان و محیط زندگی و تأثیر آن در معماری داخلی
 الگوهای اصیل هنر اصفهان و جایگاه آن در معماری داخلی ایران
 معماری بیونیک و معماری داخلی
 
بخش آثار
 بهره گیری از سنن ملی و هویت ایرانی
 هنرهای تجسمی
 هنرهای تزئینی
 طرح ها و پروژه ها

 

(لازم به ذکر موسسه آموزشی پژوهشی مسداک با تیمی متعهد در  انجام مقاله،(ارسال مقاله به کنفرانس های فارسی زبان یا کنفرانس های خارجی زبان)و (چاپ مقاله در مجلات داخلی یا مجلات خارجی) بسیار کارا و تواناست.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع دقیق از مجلات داخلی یا همچنین مجلات خارجی مرتبط به این کنفرانس بصورت دسته بندی شده اینجا کلیک کنید.

هم اکنون تیم مسداک در انجام و ارسال مقالات با موضوع مرتبط به این کنفرانس و حوزه تحت پوشش آن آمادگی خود را اعلام میدارد.

برای مشاوره،انجام مقاله،ارسال مقاله و همچنین چاپ مقاله اینجا کلیک کنید.

دسته ها: کنفرانس ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.