دهمین همایش ملی زمین شناسی دانشگاه پیام نور

دهمین همایش ملی زمین شناسی دانشگاه پیام نور در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ توسط دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی- مرکز تبریز در شهر تبریز اجرا و به سرانجام خواهد رسید.با توجه به اینکه این گردهمایی رسما به اجرا خواهد رسید، کلیه مقاله های این همایش در سیستم و مجموعه محتوای ملی ثبت و نمایش داده میشود و شما می توانید با اطمینان کافی، مقاله های خود را در این کنفرانس ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده خواهید نمود. 


حوزه های تحت پوشش: علوم زمین ، زمین شناسی
برگزار کننده: دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی- مرکز تبریز
شهر برگزاری: تبریز(خیابان حکیم نظامی( امامیه) - نبش سه راهی شهید بهشتی - دانشگاه پیام نورتبریز کدپستی : 5164617985)

 

تاریخ برگزاری:

۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

مهلت ارسال اصل مقالات:

۲۰ اسفند ۱۳۹۵

تاریخ اعلام داوری مقالات:

۲۵ اسفند ۱۳۹۵
 
 

سیاره زمین به عنوان زیستگاه تمام موجودات شناخته شده کنونی و نیز به عنوان سیاره ای که حیات همه ما وابسته به شناخت این سیاره و بقای آن است، همواره یکی از اساسی ترین مباحث علمی را به خود اختصاص می دهد. علوم زمین دارای نقشی سازنده و عمیق در کلیه فعالیت های انسانی بر روی سیاره زمین بوده و در سال های گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. علاوه بر تولید کمی و کیفی علم در شاخه های مختلف زمین شناسی، میان رشته های جدیدی نیز در سالهای گذشته ایجاد گردیده که گویای ارتباط تنگاتنگ و مهم زمین شناسی با سایر علوم بشری می باشد. دانشگاه ها به عنوان جایگاه های تولید علم و فناوری کشور، در این عرصه مهم ترین عملکرد را داشته­ اند. کنفرانس ها، مجلات و سخنرانی های علمی، سهم مهمی در تولید و معرفی علم داشته و تعامل های علمی، زمینه مطلوبی را جهت ارائه و بررسی داده ها، رفع نواقص و ایرادات و نیز انتخاب بهترین یافته ها در جهت پیشبرد شرایط زندگی بشر، فراهم می آورد.
با کمک از پرورگار منان و متعال به منظور تبادل آخرین دستاوردهای پژوهشی علوم زمین، همفکری و تبادل اندیشه ادیشمندان و استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت دانشگاهی کشور، دانشگاه پیام نور تبریز مفتخر است دهمین دوره همایش ملی تخصصی زمین شناسی دانشگاه پیام نور را با همکاری دانشگاه های کشور، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی و دیگر سازمان های مرتبط، باشکوه تر و پرمحتوا تر از دوره های قبلی برگزار نماید. امید است با بهره گیری از دانش مشارکت کنندگان و در سایه تعامل این عزیزان، شرایطی مناسب در جهت تحقق اهداف این همایش و پیشرفت علم زمین شناسی، فراهم گردد.

 

محورهای همایش:

زمین شناسی اقتصادی و معدن    
زمین شناسی مهندسی    
چینه شناسی و فسیل شناسی   
زمین شناسی نفت    
سنجش از دور در زمین شناختی و GIS    
زمین شناسی و توسعه پایدار و انرژی های نو    
زمین ریخت شناسی و زمین شناسی کواترنر    
دریاچه ارومیه

 

 

(لازم به ذکر موسسه آموزشی پژوهشی مسداک با تیمی متعهد در  انجام مقاله،(ارسال مقاله به کنفرانس های فارسی زبان یا کنفرانس های خارجی زبان)و (چاپ مقاله در مجلات داخلی یا مجلات خارجی) بسیار کارا و تواناست.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع دقیق از مجلات داخلی یا همچنین مجلات خارجی مرتبط به این کنفرانس بصورت دسته بندی شده اینجا کلیک کنید.

هم اکنون تیم مسداک در انجام و ارسال مقالات با موضوع مرتبط به این کنفرانس و حوزه تحت پوشش آن آمادگی خود را اعلام میدارد.

برای مشاوره،انجام مقاله،ارسال مقاله و همچنین چاپ مقاله اینجا کلیک کنید.

دسته ها: کنفرانس ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.