سومین کنفرانس ملی فضای سایبری و تحولات فرهنگی

سومین کنفرانس ملی فضای سایبری و تحولات فرهنگی در تاریخ ۱۵ تیر ۱۳۹۶ توسط سازمان اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در شهر تبریز اجرا و به سرانجام خواهد رسید.با توجه به اینکه این گردهمایی رسما به اجرا خواهد رسید، کلیه مقاله های این همایش در سیستم و مجموعه محتوای ملی ثبت و نمایش داده میشود و شما می توانید با اطمینان کافی، مقاله های خود را در این کنفرانس ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده خواهید نمود.

حوزه های تحت پوشش: سیستم های اطلاعاتی مدیریتی
برگزار کننده: سازمان اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی
شهر برگزاری: تبریز

 

تاریخ برگزاری:

۱۵ تیر ۱۳۹۶

مهلت ارسال اصل مقالات:

۱۵ خرداد ۱۳۹۶
 

دبیر کنفرانس: دکتر محسن حیدریان

عصر اطلاعات نه تنها موجب گردش اطلاعات شده است، بلکه ارزشهای فرهنگی و اخلاقی را نیز بین جوامع به گردش درآورده است. تجدد، دگرگونی، تحول، کم رنگ شدن و تهاجم اشکال مختلفی از تاثیرگذاری فضای سایبری بر فرهنگ و اخلاق شهروندان است. لذا بدیهی است هر جامعه ای باید در تولید محتوی فرهنگی و اخلاقی مطلوب تلاش کافی داشته باشد. البته این تولید محتوی بدون دانش و خردورزی مناسب حاصل نخواهد شد. سومین کنفرانس ملی فضای سایبری و تحولات فرهنگی ضمن احترام به نقاط قوت عصر اطلاعات، تلاش دارد زمینه مناسبی برای تعامل و هم اندیشی دست اندرکاران عرصه فرهنگ، اخلاق و فضای سایبری ارائه نماید.

 

 

محورها، شاخه­ ها و زمینه­ های سومین کنفرانس ملی فضای سایبری و تحولات فرهنگی:
-شناسایی عناصر سازنده و موثر فضای سایبری بر فرهنگ (وبلاگ­ها، شبکه­ های اجتماعی، رسانه­ های مجازی، تلویزیون اینترنتی، محتوی مجازی، آموزش مجازی، دولت الکترونیک، صنایع چند رسانه ای، صنعت سینما، رسانه های ماهواره ای)
- تعامل فرهنگ و فضای سایبری (انتشار مطلوب و قانونمند عقاید، رعایت ضوابط تعامل در فضای مجازی، استفاده مناسب از ظرفیت­های سایبری، انتشار منطقی و مطلوب عقاید، همکاری­های گروهی سازنده، تجدید ارزش­ها)
 

محورهای ویژه:
دبیرخانه کنفرانس در خصوص محورهای ویژه ذیل، که در حال حاضر بخشی از چالش های فرهنگی و اخلاقی جوامع مختلف هستند، به صورت ویژه مقاله می پذیرد. مقالات مرتبط با این محورها در مجلات علمی پژوهشی داخل به چاپ خواهند رسید و نیز جوایز ارزنده ای به آنها تعلق خواهد گرفت

 

(لازم به ذکر موسسه آموزشی پژوهشی مسداک با تیمی متعهد در  انجام مقاله،(ارسال مقاله به کنفرانس های فارسی زبان یا کنفرانس های خارجی زبان)و (چاپ مقاله در مجلات داخلی یا مجلات خارجی) بسیار کارا و تواناست.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع دقیق از مجلات داخلی یا همچنین مجلات خارجی بصورت دسته بندی شده اینجا کلیک کنید.

هم اکنون تیم مسداک در انجام و ارسال مقالات با موضوع مرتبط به این کنفرانس و حوزه تحت پوشش آن آمادگی خود را اعلام میدارد.

برای مشاوره،انجام مقاله،ارسال مقاله و همچنین چاپ مقاله اینجا کلیک کنید.

 

 

دسته ها: کنفرانس ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.