سومین کنفرانس ملی رویکردهای نوین در مهندسی کامپیوتر و برق

سومین کنفرانس ملی رویکردهای نوین در مهندسی کامپیوتر و برق در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش- باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد رودسر و املش در شهر رودسر اجرا و به سرانجام خواهد رسید.با توجه به اینکه این گردهمایی رسما به اجرا خواهد رسید، کلیه مقاله های این همایش در سیستم و مجموعه محتوای ملی ثبت و نمایش داده میشود و شما می توانید با اطمینان کافی، مقاله های خود را در این کنفرانس ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده خواهید نمود.


حوزه های تحت پوشش: علوم کامپیوتر ، مهندسی برق و الکترونیک
برگزار کننده: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش- باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد رودسر و املش
شهر برگزاری: رودسر(خیابان شهدا- دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش-صندوق پستی - کد پستی : 4481714188)

 

تاریخ برگزاری:

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

مهلت ارسال اصل مقالات:

۳۱ فروردین ۱۳۹۶

 

با کمک و لطف پروردگار منان و پس از برگزاری موفق نخستین و دومین کنفرانس ملی مهندسی کامپیوتر و برق، دانشگاه آزاد اسلامی و باشگاه محققان جوان و اساتید واحد رودسر و املش به منظور جابجایی جدیدترین دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی در زمینه مهندسی کامپیوتر و برق میان متخصصین، صاحبنظران و دانشجویان و با هدف توانمند سازی و تبادل یافته های علمی دانشجویان رشته های کامپیوتر و برق «سومین کنفرانس ملی رویکردهای نوین در مهندسی کامپیوتر و برق» را برگزار می نماید. این همایش فرصت مغتنمی خواهد بود برای دانشجویان که یافته‌های علمی خود را به معرض داوری و قضاوت دست اندرکاران و اساتید این حوزه گذاشته و با طرح پژوهش‌های علمی خود در جمع محققان و پژوهشگران این دانش، نواقص و مشکلات کار خود را یافته و اصلاح نمایند. لذا بدین طریق، از محققان، اندیشمندان، دانشجویان، متخصصان، اساتید و علاقمندان محترم در حوزه کامپیوتر و برق دعوت می شود در صورت تمایل به ارائه مقاله یا مشارکت فردی و گروهی در این کنفرانس، نسبت به ارسال مقالات به دبیرخانه اقدام فرمایند.

 

محورهای کنفرانس:


مهندسی نرم افزار
شبکه های کامپیوتری
هوش مصنوعی
معماری کامپیوتر
فناوری اطلاعات
داده کاوی
بازیابی اطلاعات
الکترونیک
قدرت
کنترل

Main Topics:

Software Engineering
Computer Networks
Artificial Intelligence
Computer Architecture
Information Technology
Data mining
Information REtrieval
Electronics
Power Systems
Control Engineering

 

 

(لازم به ذکر موسسه آموزشی پژوهشی مسداک با تیمی متعهد در  انجام مقاله،(ارسال مقاله به کنفرانس های فارسی زبان یا کنفرانس های خارجی زبان)و (چاپ مقاله در مجلات داخلی یا مجلات خارجی) بسیار کارا و تواناست.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع دقیق از مجلات داخلی یا همچنین مجلات خارجی مرتبط به این کنفرانس بصورت دسته بندی شده اینجا کلیک کنید.

هم اکنون تیم مسداک در انجام و ارسال مقالات با موضوع مرتبط به این کنفرانس و حوزه تحت پوشش آن آمادگی خود را اعلام میدارد.

برای مشاوره،انجام مقاله،ارسال مقاله و همچنین چاپ مقاله اینجا کلیک کنید.

دسته ها: کنفرانس ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.